کسب و کار حرفه ایمجله کسب و کار

اولین مرجع مشاوره کسب و کار حرفه ای

اولین مرجع مشاوره کسب و کار حرفه ای

خلاصه مطلب

  • این مقاله درباره مشاوره کسب و کار حرفه ای توسط دکتر مهاجری ارائه شده است. در این مقاله با گروه مشاوره کسب و کار حرفه ای دکتر مهاجری آشنا خواهید شد.
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مشاوره کسب و کار، یکی از اصلی ترین بخش های ایجاد و توسعه کسب و کار می باشد که متاسفانه گاهی به آن توجه نمی شود. اما مدیران موفق همواره این موضوع را مد نظر قرار داده و از مشاوره های کسب و کار در مراحل مختلف توسعه کسب و کارشان استفاده می کنند. از این رو بد نیست با اولین مرجع مشاوره کسب و کار حرفه ای آشنا شویم که شیوه های نوینی را در جهت مشاوره کسب و کار به کار گرفته است.

اولین مرجع مشاوره کسب و کار حرفه ای

شروع یک کسب و کار و حتی ادامه آن بدون نیاز به راهنمایی و گرفتن مشاوره از افراد متخصص امکان پذیر نیست. شما نیازمند این هستید که با افرادی در مورد آغاز کسب و کارتان مشورت کنید که علاوه بر آگاهی به مسائل مالی روز، علم و دانش توسعه کسب و کارهای مختلف را داشته و بر نیازمندی های مشاغل مختلف احاطه داشته باشد. اگر به دنبال یک مشاوره کاری حرفه ای هستید و از صرف هزینه های گزافی که برای مشاوره های قبلی پرداخت کردید و نتیجه نگرفته اید، خسته شده اید، باید عرض کنیم که جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. گروه مشاوره دکتر محمدرضا مهاجری، اولین مرجع مشاوره کسب و کار با بهره گیری از بهترین تیم مشاوره کسب و کار و بررسی متد های جدید مشاوره کسب و کار و تجارت، آماده مشاوره به شما عزیزان در زمینه کسب و کار و تجارت می باشند. در مشاوره کسب و کار حرفه ای دکتر مهاجری، شما دیگر نگران به نتیجه نرسیدن نخواهید بود. ما گام به گام همراه شما و در کنار شما خواهیم بود. اکثر کارآفرینان افراد بسیار کوشا، پر انرژی و با اهداف والا هستند؛ اما متاسفانه بیشتر این افراد تمایل دارند، گام های موفقیت را بدون کسب مشاوره و به تنهایی طی کنند. آن ها به علم دانش روز در زمینه کسب و کارشان اعتقادی نداشته و همین عامل باعث شکست شان می شود. اما افراد موفق از هر فرصتی برای کسب دانش و مهارت جدید برای مدیریت کسب و کارشان استفاده می کنند و با برنامه ریزی و مشاوره های لازم ضمن تثبیت جایگاه خود، برای رسیدن به اهداف بزرگتر، گام بر می دارند.

زمینه های مشاوره و آموزش در حوزه کسب و کار

تیم ما به عنوان اولین مرجع مشاوره کسب و کار حرفه ای در زمینه های مختلف و در ارتباط با کسب و کارهای مختلف، همراه شما خواهد بود.  عمده زمینه های مشاوره ای ما در بخش های راه اندازی کسب و کار، توسعه کسب و کار، سرمایه گذاری مالی، برندینگ، طراحی مسیر کاری، مشاوره تیمی، مسایل حقوقی، مدل های کسب و کار، تشکیل تیم مهندسی فروش، طراحی کمپین تبلیغاتی و… می باشد. تمامی مراحل و زمینه های آموزشی به صورت گام به گام مشخص می شوند و شما پس از دریافت مشاوره در تمام بخش های کسب و کارتان شروع به بررسی کرده، اشکالات کار را پیدا کرده و می توانید با مشاوره های ما در صدد رفع تمامی موانع و کسب موفقیت های بیشتر گام بردارید. تمامی این خدمات مشاوره ای تنها در تیم مشاوره کسب و کار حرفه ای بر پیایه تفکرات برندینگ، تحت نظارت دکتر مهاجری انجام شده و استفاده از جدیدترین متد های مشاوره ای و بهره گیری از دانش و علوم جدید در خصوص کسب و کار، از مزایا مرکز مشاوره دکتر مهاجری می باشد که با تمامی مراکز مشاوره ایران متفاوت بوده و دید تازه ای از کسب و کار را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

بستن
عضویت در مجله کسب و کار حرفه ای
اطلاعات خود را وارد کنید:
عضویت در مجله کسب و کار حرفه ای
از عضویت شما در مجله کسب و کار حرفه ای بر پایه تفکرات برندینگ، بسیار خرسندیم.

پیش به سوی موفقیت
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.