مشاوره تبلیغات

چند گام مهم برای تبلیغات حرفه ای

تبلیغات حرفه ای

خلاصه مطلب

  • تبلیغات حرفه ای لازمه پیشرفت هر کسب و کاری می باشد. حتی اگر از وضعیت اقتصادی مطلوبی برخوردار باشید تبلیغات حرفه ای آن را رونق بیشتری می بخشد.
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تبلیغات حرفه ای همان چیزی است که هر شخصی برای معرفی کسب و کار خود به آن نیاز دارد. حتی اگر کسب و کار شناخته شده ای دارید و احتیاجی به جلب مشتری ندارید باز هم برای معرفی محصولات جدید خود به تبلیغ حرفه ای نیازمند خواهید شد. در این مقاله سعی داریم تا نکات کلیدی تبلیغات حرفه ای را بیان کنیم.

اولین گام تبلیغات حرفه ای

اگر خواستار یک نتیجه مطلوب برای کسب و کار خود هستید، اولین گام برای داشتن تبلیغات حرفه ای تحقیق در مورد رقیبان می باشد. شما به عنوان شخصی که قصد دارید فروش محصول خود را افزایش دهید باید بدانید که رقیبان شما در چه مرحله ای قرار دارند. فقط با داشتن اطلاعات کامل و صحیح است که می توانید تبلیغاتی انجام دهید که منجر به ارتقاء سطح اقتصادی کسب و کار شما شود. دانستن در مورد رقیبان قبل از تبلیغات حرفه ای باعث تبلیغات درست می شود.

به عنوان مثال شما در سایت تبلیغاتی خود بیان می کنید که تنها برندی هستید که فلان محصول را ارائه می کند و ممکن است کاربری بنویسد که شرکت دیگری محصول شما را ۵ سال است که تولید می کند. که طبیعتا این قبیل اتفاقات و اشتباهات چندان خوشایند نمی باشد.

مزایای محصول را پررنگ کنید

یک تبلیغ گر حرفه ای تنها به معرفی محصول خود نمی پردازد و سعی می کند دیگر مزایای محصولی که ارائه می دهند نیز بیان کند. یک تبلیغات حرفه ای علاوه بر اینکه ماهیت اصلی محصول را شرح می دهد، نکاتی که باعث جلب مشتری نیز می شود را تبلیغ می کند. هدف از تبلیغات جلب مشتری می باشد. با توجه به اینکه رقابت شدید است، برگ برنده هر کسی، تفاوت در نوع خدماتی است که در کنار محصول اصلی ارائه می دهد. به عنوان مثال خدمات پس از فروش یا تحویل سریع محصول سفارش داده شده از جمله مسائلی است که می تواند شانس شما را نسبت به رقیبان برای کسب درآمد افزایش دهد.

کاهش ریسک خرید

ضمانت قوی یکی از مهمترین عواملی است که می تواند هر شخصی را مجاب به خرید کند. اگر محصولی که ارائه می دهید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد، ضمانت نامه و خدمات پس از فروش می تواند مهر تایید فروش محصول شما باشد. بسیاری از شرکت ها و حتی ارگان های وابسته به دولت ضمانتی از بابت محصولی که به مشتری ارائه می کنند، نمی دهند و پس از خرابی و نقص محصول به هیچ عنوان پاسخگو نیستند. البته ناگفته نماند در هنگام تبلیغات به هیچ عنوان قول کاری که انجام آن از عهده شما خارج است را ندهید. به هیچ عنوان در تبلیغات خود اغراق آمیز از محصول خود صحبت نکنید چون کاملا نتیجه عکس می دهد.

انتخاب یک عنوان جذاب

یکی از نکاتی که در خوانده شدن تبلیغاتی که می کنید، موثر می باشد عنوانی است که برای متن تبلیغاتی خود انتخاب می کنید. تقریبا تمام مخاطبینی که تبلیغات شما را می خوانند در مرحله اول جذب عنوان مقاله شما شده اند. شاید متنی که می نویسید یا محصولی که ارائه می دهید از تمام لحاظ در سطح عالی باشد اما انتخاب عنوانی کسل کننده و تکراری تمام زحمات شما را از بین خواهد برد. البته تنها داشتن یک عنوان جذاب نمی تواند تبلیغات مثبتی برای شما به همراه داشته باشد، باید متنی که پس از عنوان می آید تایید کننده عنوان باشد که در غیر این صورت بسیاری از خوانندگان متن شما را تا انتها نمی خوانند و باز هم به نتیجه دلخواه نخواهید رسید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

بستن
عضویت در مجله کسب و کار حرفه ای
اطلاعات خود را وارد کنید:
عضویت در مجله کسب و کار حرفه ای
از عضویت شما در مجله کسب و کار حرفه ای بر پایه تفکرات برندینگ، بسیار خرسندیم.

پیش به سوی موفقیت
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.