مجله کسب و کار

درباره ی مجله کسب و کار حرفه ای

مجله کسب و کار حرفه ای

خلاصه مطلب

  • مجله کسب و کار یکی از مجلات معتبر در حوزه کسب و کار می باشد. نسخه های محدودی از مجله کسب و کار در ایران منتشر یافته که مرجع خوبی برای مدیران می باشد.
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

     مجله کسب و کار حرفه ای از جمله مرجعی می باشد که به صورت تخصصی در حوزه مدیریت و کسب و کار به فعالیت و تولید محتوا پرداخته است. یکی از اشخاص معروف و بنامی که در مجله کسب و کار فعالیت دارند جناب دکتر محمد رضا مهاجری می باشد. مجله کسب و کار از جمله ماهنامه معتبر در حوزه ی فعالیت خود می باشد. و در همین سال های محدودی تیم این نشریه به تولید محتوای مجله کسب و کار مشغول بوده جزء به روز ترین نشریات در حوزه مدیریت و کسب و کار بوده است.

محتوای مجله کسب و کار حرفه ای

مجله کسب و کار حرفه ای به دلیل محتوای مناسبی که دارد جزء مجلات حرفه ای پرطرفدار اینترنتی در میان جامعه متخصص در حوزه مدیریت و کسب و کار می باشد. مجله کسب و کار به صورت ماهانه و توسط دانشکده های مدیریت که در حوزه های کسب و کار نیز مشغول فعالیت می باشند نیز منتشر می شود. مجله کسب و کار بخش های متنوع و گوناگونی را در بر می گیرد که شامل موارد زیر می باشد:

مطالعه و تحقیقات در مورد نظریه های نوین در مورد چگونگی مدیریت کسب و کار، بررسی موردی عملکرد مدیران موفق در حوزه های مختلف، مطالعات موردی کسب و کار های متنوع و همچنین ارائه مقالات آموزشی که کمکی برای مدیران تازه وارد می باشد.

آرشیو کامل مجله کسب و کار

ماهنامه مجله کسب و کار به تعداد و در نسخه های بسیار محدود چاپ و منتشر می شود. اما اخیرا به دلیل طرفداران بسیار زیادی که مجله کسب و کار پیدا کرده است، مسئولان این نشریه امکاناتی فراهم کرده اند که این مجله را بتوان به صورت اینترنتی و آنلاین نیز تهیه نمود. شما می توانید با دانلود کردن اپلیکیشن مجله کسب و کار و عضویت در آن از آخرین اخبار موجود در مجله کسب و کار مطلع شوید و از آخرین انتشارات مجله کسب و کار استفاده نمایید.

چرا مجله کسب و کار؟

اگر جزء مدیرانی هستید که به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده اید و احتیاج به دانستن تجربیات مدیران با تجربه و موفق دارید، مطالعه مجله کسب و کار می تواند کمک شایانی به شما در داشتن یک مدیریت کارآمد کند. اگر جزو کسانی هستید که مدت زیادیست که کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید اما به چیزی که می خواهید نمی رسید و نتیجه مطلوبی که مدنظرتان می باشد را دریافت نمی کنید، مجله کسب و کار راهکارهای متفاوتی پیش پایتان قرار خواهد داد.

شاید مجلات بسیاری باشند که در حوزه مدیریت یک کسب و کار مشغول فعالیت باشند، اما به جرات می توان گفت کیفیت محتوای مجله کسب و کار را نخواهند داشت. اگر قصد دارید که اطلاعات خود را در زمینه مدیریتی بالا برده و به روز کنید، تنها چند بار خواندن دقیق این مجله می تواند راهنمای شما به عنوان مدیر یک مجموعه باشد.

استفاده از تجربیات دیگر مدیران

یکی از راهکار های پیشرفت در هر کاری استفاده از تجربیات دیگر افرادیست که تجربه هایی در آن حرفه کسب کرده اند. البته که درس گرفتن از شکست دیگران یک عامل مهم برای جلوگیری از تکرار اشتباهات متداول می باشد. اما نتها اشتباه نکردن کلید موفقیت نمی باشد، تا کار درست را انجام ندهید نمی توانید در مدیریت خود آن چنان که باید موفق باشید.

یکی دیگر از مزیت های مجله کسب و کار مصاحبه هایی می باشد که این مجله با مدیران موفق در سراسر دنیا انجام می دهد. در این مصاحبه ها علاوه بر رموز موفقیت مدیران، فراز و نشیب هایی که در به ثمر رساندن شرکت خود داشته اند نیز مورد بحث و گفت و گو قرار گرفته است. به عبارتی در هر شماره مجله کسب و کار می توانید با زندگینامه یکی از مدیران موفق دنیا آشنا شوید و از فرآیندی که برای به ثمر رساندن یک کسب و کار طی شده است اطلاعات جامعی کسب کنید.

روش های قدیمی، نظریات نوین

همانطور که قبلا هم گفتیم وجود مصاحبه هایی از مدیران با تجربه و موفق از مزیت های این مجله می باشد. اما نکته ایی که قابل ذکر می باشد این است که مدیران موفق و با تجربه معمولا رنج سنی بالای 50 سال دارند و طبیعی می باشد که بعضی از روش هایی که برای زمان آن ها مفید و سودآور بوده، برای دنیای مدرن امروز کارایی چندانی نداشته باشد.

مجله کسب و کار علاوه بر مصاحبه هایی که با مدیران موفق دارد، تحقیقاتی نیز برای روش های نوین مدیریتی نیز انجام می دهد. محققان بسیاری که در این مجله مشغول به فعالیت می باشند سعی می کنند در هر شماره این مجله نظریات جدیدی را برای مدیریت کسب و کارهای مختلف ابداع کنند و از طریق انجام آزمایشاتی صحت و درستی آن را مورد بررسی قرار دهند. هر ساله در سرتاسر دنیا برنامه های آزمایشی مختلفی برای رونق بخشیدن به یک کسب و کار انجام می شود که نتیجه اکثر این برنامه های مدیریتی را می توانید در مجله کسب و کار مطالعه بفرمایید.

آموزش مهمترین گام مدیریتی

جالب است بدانید بسیاری از خوانندگان مجله کسب و کار حرفه ای جوانان و دانشجویان می باشند که حتی ممکن است در رشته مدیریت و کسب و کار تحصیلات و فعالیتی نداشته باشند. یکی از جالب ترین بخش های این مجله موفقیت آموزش هایست که برای راه اندازی کسب و کار و تبدیل شدن به یک کارآفرین می باشد.

در هر مقاله از این مجله پرطرفدار نکات جالبی برای ایجاد یک کسب و کار جدید و تازه بیان می شود که مختص جوانانی است که می خواهند از راهی غیر از کارمندی به درآمد برسند. آموزش های مدیریتی این مجله به هیچ عنوان به آموزش هایی که تاحالا مشاهده کرده اید شباهتی ندارد. معمولا یک موضوع تعیین می شود و مثال ها و راهکارهایی حول همان موضوع ارائه می شود که می تواند تحول شگرفی برای کسانی که قصد کارآفرینی دارند را به ارمغان بیاورد. باید بدانیم که برای شروع هر کاری در ابتدا احتیاج به آموزش های اولیه داریم تا بتوانیم شروع موفقیت آمیزی داشته باشیم اما به هر نوع آموزشی نمی توان اعتماد کرد. مجله کسب و کار همان منبعی می باشد که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند و به آن احتیاج دارند، مجله کسب و کار حرفه ای می تواند راه تحقق آرزوهای شما را در حوزه فعالیت های اقتصادی و کسب و کار موفق محقق کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخ دهید

بستن
عضویت در مجله کسب و کار حرفه ای
اطلاعات خود را وارد کنید:
عضویت در مجله کسب و کار حرفه ای
از عضویت شما در مجله کسب و کار حرفه ای بر پایه تفکرات برندینگ، بسیار خرسندیم.

پیش به سوی موفقیت
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.