مشاوره تبلیغات

طراحی ست اوراق اداری

طراحی ست اوراق اداری

خلاصه مطلب

  • طراحی ست اوراق اداری نشان دهنده کیفیت کار شما است . طراحی ست اوراق اداری می تواند مشتریان را جذب کند بنابراین شماره تماس سازمان را در آن ذکر کنید
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در این مقاله در مورد طراحی ست اوراق اداری صحبت خواهیم کرد و به بیان نکاتی پیرامون طراحی ست اوراق اداری خواهیم پرداخت، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

طراحی ست اوراق اداری که همواره با در نظر گرفتن موارد بسیار ظریف در مورد خدمات شما انجام می شود در واقع به گونه ای نشان دهنده کیفیت کار شما است. هر چه طراحی ست اوراق اداری شما زیباتر و شیک تر باشد، نوع کیفیت کار شما خاص تر به نظر خواهد رسید.

طراحی ست اوراق اداری در واقع شامل موارد زیر می شود:

  1. سربرگ سایز A5 و A4
  2. بروشور و کاتالوگ
  3. کارت ویزیت
  4. پاکت اداری
  5. پوشه
  6. لیبل CD
  7. نوشت افزار های تبلیغاتی
  8. فاکتور و …

۵ نکته مهم در طراحی ست اداری

۱- قرار دادن لوگو در دید مشتریان

زمانی که می خواهید به طراحی ست اوراق اداری بپردازید به محل قرار گرفتن لوگوی شرکت توجه کنید. پیشنهاد می شود هر چه لوگو در دید مشتریان باشد آنگاه تاثیر به سزایی در برند سازی دارد.

۲- هارمونی رنگ ها

هارمونی رنگ ها در طراحی ست اوراق اداری بسیار اهمیت دارد . ست اداری که در موارد مختلف استفاده می شود بهتر است از هارمونی رنگ متناسب با نوع کار و خدمات سازمان استفاده بشود اگر هارمونی رنگ های ست اداری با نوع خدمات شما هماهنگ نباشد تاثیر منفی روی برندینگ و هویت سازمانی شما خواهد داشت.

۳- عدم استفاده از طرح های آماده

هر زمان می خواهید طراحی ست اوراق اداری انجام بدهید اولین گامی که به ذهن می رسد استفاده از طرح های موجود و قالب های آماده است که کاملا اشتباه می باشد . اغلب افراد در استفاده از طرح های آماده توجیهاتی از قبیل زمان کم ، هزینه کم و .. را ذکر می کنند.

این توجیهات موجب می شود که برندینگ سازمان به کندی انجام بشود . اگر از طرح ها و قالب های آماده استفاده کنید چون شبیه به افراد دیگر عمل کرده اید و ست اداری تان شبیه افراد دیگر است ، پس برند شما هم چیزی شبیه به سایر افراد است و به سبب طراحی مشابه ، خاص بودن خدمات سازمان و برندسازی سریع را از دست خواهید داد . پس سعی کنید تا از گرافیست های خبره استفاده کنید .

۴- کیفیت در طراحی ست اوراق اداری

بحث دیگری که در طراحی مهم است استفاده از وکتور ها و آبجکت های با کیفیت است. فرض کنید شما ایده عالی برای طراحی ست اوراق اداری دارید اما از آبجکت های بی کیفیت استفاده می کنید در نتیجه کیفیت ست اداری هنگام چاپ پایین می آید.

۵- استفاده از جدید ترین و خلاقانه ترین طرح ها

استفاده از جدید ترین و خلاقانه ترین طرح ها به شما کمک می کند تا برند خود را خاص نمایید. در بحث تبلیغات و بازاریابی یکی از عوامل مهم که مشتریان به آن توجه می کنند ظاهر و کیفیت ست اداری شما است. بنابراین سعی کنید از جدید ترین طرح ها استفاده کنید تا مشتریانتان را بیشتر جذب کنید.

برندسازی و راه ارتباطی

مهم ترین اثر طراحی ست اداری برندسازی است. در ست های اداری از لوگو و رنگ سازمانی و … استفاده می شود همچنین در مکان های زیاد دیگری نیز استفاده خواهد شد بنابراین سعی کنید شماره های تماس خود را در آن ها قرار بدهید.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

بستن
عضویت در مجله کسب و کار حرفه ای
اطلاعات خود را وارد کنید:
عضویت در مجله کسب و کار حرفه ای
از عضویت شما در مجله کسب و کار حرفه ای بر پایه تفکرات برندینگ، بسیار خرسندیم.

پیش به سوی موفقیت
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.