کسب و کار حرفه ایمشاوره تبلیغات

فواید استفاده از مشاور تبلیغات

فواید استفاده از مشاور تبلیغات

خلاصه مطلب

 • مشاوره تبلیغات یکی از مشاغل نوین در جامعه امروزی می باشد. مشاوره تبلیغات می تواند با ایده های جدید شما را به سوی کسب درآمد بیشتر سوق دهد.
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مشاور تبلیغات یکی از جدیدترین مشاغل امروزی می باشد که  مشاوران می توانند از طریق آن سود و درآمد بسیار خوبی را به دست بیاوردند. مشاوران تبلیغات به صورت نیمه وقت و تمام وقت در محل کار خود یا در شرکت شما به فعالیت مشغول می باشند. شما با داشتن یک مشاوره تبلیغات دور اندیش و خلاق می توانید در کوتاه ترین زمان به سود و موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کنید.

تبلیغات

 تبلیغ یکی از مهم ترین نکاتی می باشد که همه ی مدیران باید به آن توجه داشته باشند. شاید در وهله ی اول اقدامات تبلیغی سودآور نباشد ولی با گذشت زمان و شناخته تر شدن برند و اهداف شما از ارائه ی نوع محصول یا خدماتتان، می توانید به سود کلانی برسید. امروزه بسیاری از شرکت ها سرمایه های کلانی را روی تبلیغات خود خرج می کنند چون یقین دارند که در مدت زمان نه چندان دور چند برابر این سرمایه را به دست خواهند آورد. تبلیغات دارای انواع بسیار متفاوتی می باشد که از جمله آن ها می توان به تبلیغات بیلبورد درون شهری و برون شهری، تبلیغات در رسانه های اجتماعی، پنل مشترکین، تراکت ها و روزنامه و غیره اشاره کرد. معمولاً تبلیغات بصری، اثرگذاری و تأثیر بسیار بیشتری دارند.

مشاور تبلیغات

تعیین ابزارهای مختلف تبلیغاتی با توجه به نوع محصول مورد نظر، تخصص اصلی یک مشاور تبلیغات حرفه ای می باشد. اگر می خواهید در زمینه ی کاری خود موفق باشید و بتوانید در بازار رقابت دوام بیاورید، باید همیشه با آخرین و اثرگذارترین تکنیک های تبلیغاتی آشنا باشید و در این مورد مطالعه کنید. مشاور تبلیغات علاوه بر مشاوره ی حضوری خود می تواند به صورت تلفنی نیز مشاوره های لازم را ارائه بدهد. امروزه شغل مشاوره تبلیغات یکی از پر طرفدارترین مشاغل می باشد. تمام مدیران شرکت ها با مشاوره تبلیغات بی شک پله های ترقی را به سرعت طی خواهند کرد. شما نمی توانید شرکت و یا مؤسسه ای را پیدا کنید که بدون داشتن تبلیغات گسترده در زمینه ی کاری خود، توانسته باشد پیشرفت کند و برند خود را به عموم مردم بشناساند.

محیط کار مشاور تبلیغاتی

محیط کار مشاور تبلیغاتی به چند حالت می باشد. شما می توانید به صورت حضوری مشاوران تبلیغاتی را در محل کار خودشان ملاقات کرده و کمک بگیرید یا می توانید از مشاوران دعوت کنید تا به محل کار شما آمده و با هم ملاقاتی داشته باشید که در این مورد مشاور با دیدن فضای محیط کاری شما نکات مهمی را برای ایده پردازی به دست خواهد آورد. مشاور تبلیغات در اکثر موارد جلسه ی اول را رایگان برگزار می کند. البته برخی از مشاوران تبلیغاتی هستند که از طریق اینترنت و کانال های اجتماعی در منزل خود به فعالیت می پردازند که مزیت این گزینه نسبت به دیگر موارد در این است که مجبور نیست دفتری را اجاره کرد یا برای ملاقات با مدیران شرکت ها مسافت های طولانی را طی کنند.

ضرورت انجام مشاوره تبلیغات

استفاده از مشاوره تبلیغات بسیار ضرورت دارد تا این که بتوان نتیجه ی مطلوبی را در زمینه ی کاری خود به دست آورد. تبلیغات یکی از استراتژی های بازاریابی برای فروش و سود آوری زیاد می باشد. به همین دلیل یکی از مهم ترین اقدامات هر شرکتی برای پیشرفت و داشتن یک برند موفق است. از جمله ضرورت های انجام مشاوره تبلیغات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱-چالش های رقابتی با رقبا بر سر خدمات یا محصولات

۲-نداشتن تمرکز و صرف وقت و انرژی برای تولید محتوا

۳-انتخاب رسانه برای اکران تبلیغات

پیشرفت شغلی مشاوره تبلیغات

مشاوران تبلیغاتی می توانند با موفقیت های پی در پی خود در پروژه های مختلف و متنوع روز به روز بر معروفیت خود بیفزایند و از این طریق می توانند مشتریان بالقوه ی خود را جذب نمایند. هم چنین هزینه های زیادی را برای خدماتی که ارائه می دهند اخذ می کنند و در نتیجه هر روز شاهد پیشرفت خود در این زمینه ی شغلی خواهند بود. مشاوران تبلیغاتی می توانند در زمینه ی کاری خود با مشاوران دیگری که در زمینه های مختلف تخصص دارند، همراه شوند و از این طریق بتوانند طیف وسیعی از خدمات و تخصص را برای مشتریان خود ارائه دهند.

مزیت همکاری با مشاور تبلیغاتی

حرکت در مسیر تبلیغات کار آسانی نمی باشد و بایستی به پیچ و خم های مسیر آگاهی و تسلط کامل داشته باشید زیرا در صورت وقوع کوچک ترین مشکل و بی توجهی در این مسیر امکان سقوط در این راه وجود دارد. به همین دلیل می باشد که کمک گرفتن از مشاوره تبلیغات در این زمینه پشتوانه ی بسیار محکمی برایتان به شمار خواهد رفت. مشاوره تبلیغات  نشان دهنده ی راه است که یک برند برای رسیدن به بازار هدف بایستی تمامی آن مراحل را طی نماید. تمامی شرکت هایی که امروزه محصولی برند عرضه ی بازار می کنند، بی شک با همیاری و کمک مشاوره تبلیغات توانسته اند در این زمینه موفقیت را از آن خود کنند. داشتن مشاوره تبلیغات از بزرگ ترین گام هایی است که برای رسیدن به موفقیت در زمینه ی کاری به شمار می رود. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که قبل از شروع هر کاری از مشاوره تبلیغات برای تبلیغ محصول یا خدمات و … و در نتیجه برای نفوذ در بازار فروش کمک بگیرید.

نقش مشاوره تبلیغات در موفقیت تبلیغات

برای این که یک تبلیغ از کارآیی لازم بهره مند شود و اثربخشی کافی را داشته باشد، بایستی فعالیت های تبلیغاتی بر اساس یک برنامه ریزی خاص انجام گیرد. برنامه ریزی کمک می کند تا مسیری درست را بپاییم و در نهایت به نتیجه ی قابل قبول و خوبی دست پیدا کنیم. در این هنگام برای داشتن یک برنامه تبلیغاتی از مشاوره تبلیغات کمک خواهیم گرفت. بی شک تمامی مدیران شرکت های عالی این موضوع را به خوبی می دانند که بدون داشتن مشاوره تبلیغات نخواهند توانست درکی مناسب از مقوله ی بازاریابی و تبلیغاتی داشته باشند و در نتیجه نمی توانند در سرمایه گذاری که کرده اند موفق شده و کسب سود کنند؛ اما با وجود مشاوره تبلیغات ابزارهای دقیق تبلیغاتی برای تبلیغ محصول خود را خواهید دانست و مشتریان بسیاری را با زیرکی و آگاهی خود از طریق تبلیغات به دست خواهید آورد.

وظایف مشاور تبلیغات

مشاور تبلیغات یک سری وظایف دارد که بر اساس این وظایف می تواند شما را در داشتن یک تبلیغ مناسب و موفقیت در زمینه کاریتان همیاری کند. از وظایف مشاوره تبلیغات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شناخت شرایط سازمان و تهیه ی شناخت از محصولات و خدمات
 • برنامه ریزی و اجرای برنامه های تحقیقاتی برای ساختارمند کردن برنامه های تبلیغاتی
 • تعیین بودجه بندی مناسب در شرایط سه حالت خوش بینانه، عادی و سختگیرانه
 • طراحی یک برنامه اجرای قابل استفاده برای اجرای دقیق کمپین ها و برنامه های تبلیغاتی
 • پیش بینی و طراحی کمپین های تبلیغاتی در تقویم تبلیغاتی
 • انتخاب پیمانکاران تبلیغاتی و نظارت بر عملکرد آن ها برای عینیت بخشی هر چه بیشتر به برنامه های تبلیغاتی
 • گزینش رسانه های اثربخشی تبلیغاتی با توجه به میزان نرخ تبدیل قیمت
 • آموزش پرسنل کارفرما در حوزه ی تبلیغات و کمک به استخدام نیروهای مدنظر
 •  تسهیل فرآیند سنجش اثربخشی تبلیغات از طریق گروه های تحقیقات بازار

هزینه مشاور تبلیغات

مقدار حقوق مشاوره تبلیغات از فردی به فرد دیگر متغیر و متفاوت می باشد و این امر به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. از جمله عوامل مؤثر در میزان و مقدار حقوق مشاور تبلیغات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقدار کار و فعالیتی که فرد می تواند در طول سال در این زمینه انجام دهد.
 • هزینه خدماتشان (ساعات کار، نیمه وقت، تمام وقت)
 • اضافه شدن یا نشدن انگیزه های مبتنی بر عملکرد قرارداد
 • سطح تجربه و توانایی افراد
 • منطقه ای که در آن مشغول به کار هستند.
 • مسئولیت های خاص مربوط به کارشان

به صورت کلی می توان گفت که مقدار هزینه ی مشاوره تبلیغات در آخر با بسته شدن قرارداد بین طرفین معلوم می شود و نمی توان مقدار معینی برای آن مشخص کرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

بستن
عضویت در مجله کسب و کار حرفه ای
اطلاعات خود را وارد کنید:
عضویت در مجله کسب و کار حرفه ای
از عضویت شما در مجله کسب و کار حرفه ای بر پایه تفکرات برندینگ، بسیار خرسندیم.

پیش به سوی موفقیت
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.