طراحی کارت ویزیت

هر آنچه لازم است در مورد طراحی کارت ویزیت بدانید

طراحی کارت ویزیت

خلاصه مطلب

  • از جمله مهمترین نکات طراحی کارت ویزیت دقت در انتخاب نوع کاغذ و ابعاد آن است. امروزه طراحی کارت ویزیت به صورت آنلاین و با قیمت مناسب انجام می شود.
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

امروزه در چند گام ساده می توان تمامی مراحل طراحی کارت ویزیت، انتخاب نوع کاغذ و چاپ آن را به صورت اینترنتی سفارش داد و در کمترین زمان کارت ویزیت ها را دریافت کرد. کارت ویزیت ها یکی از مهمترین عناصر و در عین حال یک روش موفق و ارزان جهت بازاریابی و رونق انواع کسب و کار افراد می باشد. دقت در طراحی، انتخاب یک طرح خلاقانه، استفاده از کاغذهای مرغوب و چاپ آن با کیفیت بالا از جمله مهمترین نکات طراحی کارت ویزیت است. در این مقاله قصد داریم به صورت مختصر با این ابزار کوچک ولی کاربردی در بازاریابی آشنایی پیدا کنیم و در ادامه نیز نحوه سفارش طراحی و چاپ آنلاین آن آموزش داده می شود.

مهمترین نکات طراحی یک کارت ویزیت

چارچوب طراحی انواع کارت ویزیت به صورت کلی باید شامل مکانی جهت تبلیغ برند، نام و لوگو یک شرکت، مطب یا دفتر افراد متخصص در زمینه های مختلف به همراه نام شغل، اطلاعات تماس با صاحب کارت، وب سایت معرفی نمونه کارها یا نوبت دهی به افراد و شعار تبلیغاتی باشد. معمولا در طراحی انواع کارت ویزیت اطلاعات را در یک طرف کارت قرار می دهند، اگر صاحب کارت یک مشاور، پزشک و باشد، تصویری از شخص بر روی کارت حک می شود. همچنین توصیه می گردد از کارت های با زمینه سفید استفاده شود، البته انتخاب رنگ کارت ویزیت به نوع شغل کاملا وابسته است. با این حال گنجاندن این مطالب در قالب طراحی کارت ویزیت خلاقانه می تواند موفقیت استفاده از آن را تضمین کند.

امروزه یکی از روش های یافتن ایده های خلاقانه جهت تهیه انواع کارت ویزیت، خدمات اینترنتی می باشد. به طور مثال، طراحی کارت ویزیت آنلاین این امکان را فراهم می کند که افراد بتوانند نمونه کارت ویزیت های مختلف برای یک شغل یا صنف کاری مشخص را به صورت یکجا مشاهده کنند و ایده ای ناب جهت کارت ویزیت خود بیابند.

آشنایی با انواع کارت ویزیت و روش های طراحی آن

همانگونه که بیان کردیم مشاهده نمونه طراحی کارت ویزیت، یک راه ساده جهت انتخاب طرح نهایی کارت ویزیت است. با این حال طراحی و قیمت تمام شده انواع کارت ویزیت به عواملی چون اندازه کارت درخواستی، جنس کاغذ چاپی و نوع چاپ کاملا وابسته است. معمولا در تهیه کارت ویزیت ها از خانواده سلفون مات در ابعاد مختلف در انواع مخملی، براق و مات یک رو و دو رو، انواع کتان شامل کتان پلاستیک و آلمانی، لمینت های برجسته، براق و مات مستطیلی یا مربع شکل، طلاکوب، سلفون های دورگرد، پی وی سی ۵۰۰ و ۷۵۰ گرم، گلاسه، سوزنی و کتان های ۲۵۰ تا ۵۰۰ گرم و شیشه ای استفاده می شود.  همچنین با توجه به نوع سفارش از لحاظ زمان تهیه انواع کارت ویزیت ها، دو نوع کارت ویزیت عادی و فوری توسط طراحان عرضه می گردد. از لحاظ نوع چاپ نیز، انواع کارت ویزیت ها یا به صورت افست چاپ می شوند یا چاپ آنها دیجیتال است.

راهنمای سفارش اینترنتی طراحی انواع کارت ویزیت

جهت درخواست طراحی و چاپ انواع گوناگون کارت ویزیت می توانید از خدمات سایت ما بهره ببرید. ما با بهره بردن از گروهی خلاق و خبره کارت ویزیت درخواستی شما را در کمترین زمان طراحی می کنیم. همچنین قیمت طراحی کارت ویزیت ارائه شده توسط گروه ما کاملا منصفانه است. جهت ثبت سفارش خود در سایت ما ابتدا نمونه کارهای قبلی گروه را مشاهده نمایید و طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید، همچنین می توانید درخواست یک طرح تازه و پیشنهادی را از طرف خود ارائه کنید، اطلاعات چاپ مورد نظر را در سامانه وارد کنید، سپس اقدام به ورود اطلاعات برای چاپ کنید و آن را برای ما ارسال کنید. ما اطلاعات دریافتی را آنالیز می کنیم و پس از تایید طرح، فاکتور را برای شما صادر می کنیم و در کمترین زمان طرح پیشنهادی را به شما تحویل می دهیم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخ دهید

بستن
عضویت در مجله کسب و کار حرفه ای
اطلاعات خود را وارد کنید:
عضویت در مجله کسب و کار حرفه ای
از عضویت شما در مجله کسب و کار حرفه ای بر پایه تفکرات برندینگ، بسیار خرسندیم.

پیش به سوی موفقیت
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.